Cariere

Picker & Manipulant marfuri – 2 posturi disponibile

Cariere
Cariere

Candidatul Ideal:

Persoana dinamica, organizata;
Atentie distributiva;
Atestatul de motostivuitorist reprezinta un avantaj, la fel si experienta pe un post similar;
Cunostintele bune PC si Excel reprezinta, de asemenea, un avantaj.

Descrierea jobului:

In calitate de Manipulant marfuri, sunteti persoana responsabila pentru: Asezarea marfurilor la raft; Mentinerea ordinii si curateniei in depozit; Asigurarea integritatii si securitatii marfurilor.

Produse:

parchet, gresie, mocheta, adezivi, vopsea.

Daca vei fi selectat sa faci parte din echipa noastra, vei avea de facut urmatoarele operatiuni:

Vei ambala si vei pregati produsele pentru transport sau expeditie, conform indicatiilor si comenzilor primite;
Vei depozita marfurile de care esti responsabil conform instructiunilor;
Vei opera masinile si utilajele (stivuitoare, lize, elevatoare etc.) folosite la transportul marfurilor;
Vei pregati si vei verifica masinile si utilajele de lucru, astfel incat acestea sa functioneze in conditii bune si sa corespunda standardelor de securitate;
Vei incarca si vei descarca marfa in si din utilajele si masinile mobile pe care le vei manevra;
Vei transporta marfa din depozit in magazin sau din depozit in vehiculul care va livra comanda la destinatar;
Vei verifica de fiecare data calitatea si cantitatea produselor transportate;
Vei contribui la organizarea depozitului sau a spatiului de lucru in care iti desfasori activitatea;
Vei respecta indicatiile superiorului ierarhic si vei lucra in echipa cu reprezentantii celorlalte departamente ale magazinului/depozitului/firmei;
Vei respecta normele de securitate si de protectie a muncii.

Adresa depozitului:

Soseaua Alexandriei 54A, Bragadiru, ILFOV (langa depozitul Alaska / benzinaria LukOil)

Program de lucru:

Luni – Vineri, 08:30 – 17:00 (30 min pauza de masa)

Daca esti interesat(a), trimite CV ul tau pe adresa contact (at) epardoseli.ro, sau suna la 021.316.316.8 (interior 3), de Luni pana Vineri, intre orele 10:00 – 17:00

Epardoseli
Shopping cart